Home

Automatická kresba cena

Všechny informace o produktu Kniha Automatická kresba - Hana Šmídová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Automatická kresba - Hana Šmídová ORIGINÁLY OBRAZŮ - Automatická kresba - na míru. osobní energetický obrázek, léčivý obrázek, roční osobní obrázek či jiné (v laminu, v klip rámu nebo v rámečku - dle možností, dohodou) velikost A5.. 800 Kč. velikost A4..900 Kč. jiné rozměry na vyžádání, cena dle dohody Automatická kresba na míru - zhotovení harmonizačních obrázků dle vašeho přání přímo pro vás. Obrázky zasílám na váš e- mail /pokud se nedohodneme jinak/ po obdržení platby nejpozději do 3 dnů. 1 ks 5 00 / včetně čistícího obr./ - harmonizace čaker samostatně - 4 00 /včetně současného stavu čaker VIDEOKURZ AUTOMATICKÉ KRESBY seznam lekcí Lekce 1. Co je automatické kreslení, jak zobrazit různé formy energií , jak začít... DOPORUČENÍ - Trénujte uvolnění a zklidnění mysli. Využijte chvilek, kdy lelkujete - tehdy je váš rozum v útlumu a brána do podvědomí otevřená. - Kreslete svou energii jakoukoliv formou v různých situacích a časech Automatická kresba je kresba neovlivněná rozumem a vědomím, ruka kreslí jakoby sama, je vedena podvědomím. Člověk se musí úplně uvolnit a odpoutat od toho, co dělá. Každý člověk zobrazuje to, co je zrcadlem jeho vnitřního já, jeho poznání, způsobu myšlení, nasměrování na životní cestě. Chce-li léčit, kreslí diagnosticky, chce-li rozdávat radost,..

Automatická kresba - Hana Šmídová od 228 Kč - Heureka

 1. Automatická kresba je velice prospěšná pro každého, ať už se chce věnovat této technice do hloubky, či nikoliv. Je to proto, že nám lehce umožňuje se očistit od negativních emocí, které nad námi mají vládu, zhoršují naši psychiku, ovlivňují naše myšlení a tím i náš celý život.Na co myslíme, tím posléze jsme. Negativní energie takto vzniklá rovněž.
 2. Automatická kresba ( cena 350 Kč ) Terapie duše ( cena 1.500 Kč ) Věštění a výklad karet pro SLOVENSKO (cena 30€ ) Ochranný amulet + nabití ( cena 1.500 Kč ) Kouzlo, ochranná magie ( cena 800 - 1.000 Kč ) Výklad Gotických karet Anne Stokes ( cena 500 Kč
 3. ulosti. Jste multidimenzionální bytost s bohatou historií
 4. Cena: 1 hodina 1.000 Kč / 38 euro 1/2 hodiny 700 Kč / 27 euro 1,5 hodiny 1.500 Kč / 57 euro 2 hodiny 2.000 Kč / 77 euro Poradna EXPRES do tří dnů - příplatek 50 %. V případě zrušení poradny zaslaná částka propadá

Návod jak poznat tajemství automatické kresby a prakticky jí používat. Nabízí nečekané možnosti, které vás překvapí. Pomůže vám rozvinout mimosmyslové vnímání, podpořit duchovní růst a rozvoj jasnovidnosti. S její pomocí pootevřete dveře novému poznání a překročíte meze svých představ. Vydáte se na dobrodružnou cestu hledání a objevování sama sebe Automatická kresba - intuitivní kresba je vynikajícím nástrojem poznání sebe sama, ale i druhých tím, že pochopíme, Cena Kurzu. Cena kurzovného je 2 900,- CZK (Cena zahrnuje občerstvení pro oba dny - káva, čaj a lehké zobání. Nezahrnuje ubytování. Automatická kresba diagnostická (osobnosti, vztahu, nebo konkrétního problému) V mojí práci se snoubí automatická kresba a písmo. Přes pastelky cítím emoce a pocity a pak přichází i slova. Je to nedílný komplex tvořící obraz daného člověka, vztahu, nebo náhled do příčiny zdravotního stavu Cena jednotlivé lekce je 250,- , platba nutná předem. Termíny 1. části. AUTOMATICKÁ KRESBA 1. ČÁST. listopad až prosinec 2020. 19.11.2020 v 19.00 online. 2. LEKCE - NAMALUJ SI SVOJE POCITY A EMOCE - uvolníme energii emoci a pocitů - vymalujeme se ze svých pocitů a emocí - vypneme hlavu a dáme to na papír - papír. Cena 1.000 Kč za jednotlivý seminář, platba na místě, přihlášky posílejte emailem Automatická kresba prozradí i psychické vyladění člověka, směr jeho uvažování, úroveň duchovního života, odhalí přítomné duchovní bytosti, které mu v životě pomáhají nebo naopak negativní astrální bytosti a duše, které.

Ceník - Automatická kresba - Archandělské tělové svíc

Automatická kresba je kreslení bez pravidel. Meditace, radost, svoboda, uvolnění, probuzení, cesta do sebe, k sobě a ponoření se do přítomného okamžiku Automatická kresba Autor: Šmídová, Hana Nakladatel: Šmídová Hana EAN: 9788090574205 ISBN: 978-80-905742--5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 116 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2014 (2. vydání Cena: Automaticka kresba : Automatická kresba - léčivý obrázek (formát A4) 1 ks 600,-Kč 2 ks 1000,-Kč* Automatická kresba -obrázek do pracovny, kanceláře : A4-800-Kč A3-1200,-Kč+ cestovné : Léčivý obrázek (7,2x 9,2 cm) 60,-Kč: Výklad karet -Tarot: 450,-Kč: Zakreslení geopatogenních zón: 270,-kč: Esence : Výběr. Automatická kresba diagnostická metodou JIH je pro mě unikátní projekt, který dala do života Jarka Matušková. Poprvé jsem se s kresbou setkala přibližně před 4 lety. V té době jsem pronikala do podstaty Metody JIH v ročním projektu Škola života a poznávala tak sebe sama

automatická kresba - ezoterická poradna Marie Magdalén

 1. Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Je psaná srozumitelně, čtivě, s nadšením a s úsměvem. Najdete v ní návod, jak začít, jak vytvořit čistící, léčivé, objednávkové obrázky, diagnostiku čaker, aurogram, diagnostiku vztahu, testování procent, odpovědi ano - ne, testování zón v bytě a mnoho jiného
 2. Automatická kresba - Serafii. 88 likes · 3 talking about this. Namaluji Vám automatickou kresbou uzdravující, léčivé a programované obrázky pro řešení něčeho, co potřebujete změnit. Na mých kurzech..
 3. Automatická kresba. 1.1K likes. Všechno je energie v nějaké formě a dá se určitým způsobem znázornit
 4. Počet stran: 116, Cena: 244 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: Šmídová Hana, Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Je psaná srozumitelně, čtivě, s nadšením a s úsměvem. Najdete v ní návod, jak začít, jak vytvořit čistící, léčivé, objednávkové obrázky,.
 5. Automatická kresba. Cesta k sobě i druhým - Hana Šmídová - Šmídová Hana. Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Je psaná srozumitelně, čtivě, s nadšením a s úsměvem. Najdete v ní návod, jak začít, jak vytvořit čistí..
 6. běžná cena 266 K Dost jsem o tom přemýšlel a snažil jsem si najít cestu k něčemu takovému, jako je právě automatická kresba. Sám jsem si chvilku v hlavě srovnával zda jsem si našel tu správnou cestu jak se k něčemu takového přiklonit a mít možnost to vyzkoušet. Je asi jedno jak moc si myslíte, že velký přínos.

Vaše cena: 1 500,00 Kč: Počet kusů skladem: 500: Koupit. Intuitivní či automatická kresba ve výtvarném ateliéru je určena všem zájemcům, kteří chtějí nahlédnout do nádherného světa barev, tvarů a symbolů - a díky nim blíže poznat sami sebe. Automatickou kresbu a její techniku lze využívat k diagnostické kresbě. AUTOMATICKÁ KRESBA; OSTATNÍ; KURZ 16 forem Tai chi OBCHODNÍ PODMÍNKY, VELKOOBCHOD. Úvodní ustanovení; Uživatelský účet; Uzavření kupní smlouvy; Cena zboží a platební podmínky; Odstoupení od kupní smlouvy; Doprava a dodání zboží; Odpovědnost za vady a záruka; Další práva a povinnosti ; Osobní údaje, obchod.

Automatická kresba - konzultace

Cena 1200,- (studenti a důchodci 1000,-) Nutná záloha 800,- na č.ú.: 86-1819390267/ kód banky 0100. Uveďte jméno a příjmení a variabilní symbol 28032020 . 3/ Seminář AUTOMATICKÁ KRESBA PRO POKROČIL Automatická kresba a automatické psaní Cena se řídí tím, zda jsme pdf získali vlastním přičiněním nebo od někoho zdarma. Ve druhém případě počítáme jen manipulační poplatek 20,- Kč. zde. Další info o knihách i pdf v první lekci prvého semestru Cena: 1500,- K č. S sebou: pohodlné oblečení, přezuvky (pro pohodlí, jinak není nutné) Automatická kresba 60 min 700,- Kč (délka kresby je závislá na potřebách klienta - každých dalších 10 min/110,- Kč). Automatická kresba je vlastně samovolný pohyb tužky nebo pastelek po papíře. Do obrázků při kreslení vkládám informaci a obrázky pak vyzařují harmonizující a léčivé energie. Jejich účinek se projeví na psychické i fyzické úrovni osoby, pro kterou ho kreslím. Cena obrázku 100,- Kč. Hledáte Automatická kresba od Hana Šmídová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete Skvělý výběr knih, deskových her a dárků

Automatická kresba. je úžasný nástroj pro rozbor a uzdravení jakékoliv situace, protože vše ve vesmíru se dá zobrazit jako určitá forma energie. Já osobně ráda používám při terapii. cena: 350 K Moje automatická kresba . Automatická kresba. Je zároveň příjemnou a v podstatě snadnou sebepoznávací i očistnou metodou - cestou, jak se vykreslit z nepříjemných pocitů nebo jak prostřednictvím vlastního automatického obrázku nahlédnout do své duše, do svého nitra Cena: 266 K č. Dotaz k produktu. ks Mou vášní, koníčkem i profesí se stala automatická kresba a olejomalba. Barevné Archandělské tělové svíceTM, které vyrábím, jsou pro mnohé lidi mostem mezi hmotou a onou neviditelnou energií, když se přesvědčí o jejich účincích Automatická kresba má mnoho možností. Odhaluje skryté nemoci, poruchy toku energie, nabízí možnosti léčby a poskytuje další potřebné informace k vyřešení problému klienta. Cena: 300 Kč/ za hodinovou konzultaci, studenti - 100 Kč/ hod. Energy terapeut: Libor Zvoláne Cena: od 234 Kč do 261 Kč. Hlídat lepší cenu. Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky. Popis produktu Automatická kresba. Cesta k sobě i druhým - Hana Šmídová: Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Je psaná srozumitelně, čtivě, s nadšením a s úsměvem

videokurz automatické kresby - Automatická kresba

 1. AUTOMATICKÁ KRESBA. KURZY AUTOMATICKÉ KRESBY-----Na tomto kurzu se podrobně seznámíte s automatickou kresbou a jejím všestranným využitím v praxi. Nebudete jen kreslit obrázky a diagnostikovat, ale také se naučíte, co se zjištěnými problémy dělat, jak je čistit, harmonizovat a pod Cena 1200,-Kč I +II +III.
 2. ář AUTOMATICKÁ KRESBA - automatická kresba a její význam - sebepoznávací a očistná technika automatické kresby - kresba jako nástroj k pochopení životní situace - cesta, jak se cítit dobře, radostně a v harmonii
 3. KURZ - AUTOMATICKÁ KRESBA. Alena Málková - Napojovací, vykreslovací kresba - Zjišťovací, testovací a čistící kresba - Kresba léčivých obrázků CENA: 3000,-Kč V CENĚ JE JIŽ ZAPOČTENÉ UBYTOVÁNÍ.
 4. Kniha: AUTOMATICKÁ KRESBA ARTRELAX - Eva Suttnerová Cena: 167 Kč Automatická madona - Antologie Skupiny Ra Bauer Michal Cena: 125 Kč Rozmanitosti kresby Kazlepka Zdeněk, Zlatohlávek Martin Cena: 571 Kč Kresba postavy pro začínající i pokročilé umělce Huston Steve.
 5. áře: meditace, automatická (intuitivní) kresba, základy orientálního tance, muzikoterapie, procházky Cena zahrnuje
 6. Cena tohoto kurzu: 1200,-Kč (v ceně je zahrnut poplatek za pronájem prostor, lektor, skripta, pracovní listy, následné konzultace přes telefon či mejl) Dále je možnost si domluvit následné individuální poradenství. Automatická kresba - individuální kurz pro jednotlivc
 7. Automatická kresba - Cesta k sobě i druhým Autor: Šmídová Hana Cena: Kdy zboží obdržím? Osobní odběr zásilkovna Více než 200 poboček po ČR: 79 Kč* 10.11.2020 (ÚT) Balík do ruky: 89 Kč* 10.11.2020 (ÚT) Balík na poštu: 79 Kč* 10.11.2020 (ÚT).

Automatická kresba :: Jana Čekanov

Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Je psaná srozumitelně, čtivě, s nadšením a s úsměvem. Najdete v ní návod, jak začít, jak vytvořit čistící, léčivé, objednávkové obrázky, diagnostiku čaker, aurogram, diagnostiku vztahu, testování procent, odpovědi ano - ne, testování zón v bytě a mnoho jiného. Automatická kresba je efektivní, přímá, rychlá a zároveň alternativní diagnostická metoda. V principu se jedná o intuitivní samovolný pohyb ruky s tužkou, přičemž ruka není vedena myšlenkami terapeuta. Cena: 200 Kč pro členy Energy/ ostaní 300 K. AB 074 - Moudrost Hathorů (součástí knihy jsou dvě CD): Autor: Tom Kenyon Nakladatelství: Anch Books poselství dávné civilizace o tom, jak probudit a trénovat své interdimenzionální schopnosti: Recenze: Ano - Ukázka: Ano - Vaše názory: 1 Původní cena: 520.00, Po slevě: 484.00 Kč Vyšlo: 18.10.2018, Kategorie: Záhady, proroci Sklade Cena 2000,-Kč . PASTEL . cena 2000,-Kč KURZ AUTOMATICKÁ KRESBA-zaměřený na všestranné použití této metody od harmonizujících a léčivých obrázků, přes zdravotní diagnostiku, aurogramy až po harmonizaci čaker, čištění aury a prostoru. INTUITIVNÍ MALBA Ostatní - Automatická kresba bazar. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii

Kniha Automatická kresba: Cesta k sobě i druhým na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Automatická kresba: Cesta k sobě i.. Cena Napište nám Kontakt. Obrazkovaterapie. sarkahronkova@seznam.cz. Úvodní stránka > Automatická kresba. automatická intuivní kresba. ANDĚLSKÁ KRESBA + DOPIS Z VESMÍRU. Pomocí této automatické intuitivní kresby Vám nakreslím obraz na Vámi zvolené téma, např: duše, láska, přátelství, zdraví, vztahy, sebeláska. Dotaz ke kurzu: AUTOMATICKÁ KRESBA Předmět: Text (Maximální počet znaků: 5.000, telefonní číslo vložte až do další kolonky) Ano, zobrazit Nezobrazovat text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firm Inzerát č. 124238676: automatická kresba, Cena: Nabídněte, Lokalita: Ostrav

Cena dohodou a dle dopravní vzdálenosti. U objednávek ve skupině do okruhu 20 km výrazné slevy! Výklad karet, automatická kresba, diagnostika vztahů, poradenství v osobních životních situacích.,Výklad karet, automatická kresba. Inzerce zdarma, bazary ERIKA ŠAFRÁNKOVÁ Celostní léčba Tradiční čínská medicína, Byliny, Automatická kresba, Duchovní léčení . Cena: 3 900,- Kč je splatná při přihlášení, jejím zaplacením je místo rezervováno. Na seminář je možné vystavit dárkový poukaz Cena: 1.500,-Kč. Adresa: PRAHA. Pod školou 1262/10, Praha 5- Košíře. Metrem na Anděl, tam všechny tramvaje . směr Kotlářka a je to 4. zastávka za. Andělem = Kavalírka pak cca 4 min. pěšky. 0bjednávky na 776 799 277, stačí poslat sms, na zahraniční čísla neodpovídám. Přijďte až tesně na desátou hodinu Intuitivní automatická kresba využívá též k čištění a pročišťování sílu drahých kamenů. Kameny se do obrázku vkládají a určitou dobu zde působí. Dobrá je kombinace se zapálenou svíčkou. Tato čistící metoda či rozbor může probíhat na dálku bez vlastní účasti klienta a trvá cca 30 min

Keramika na prodej a cena | Mgr

Automatická kresba Vám tak může pomoci ujasnit třeba partnerské i jiné vztahy nebo najít energetický problém v těle, namalovat léčivý obrázek nebo symbol, nebo nakreslit svého strážného anděla, nebo diagnostikovat zdravotní stav člověka. Cena semináře: 1.500 K. Automatická kresba Jednodenní pracovní a prožitkový seminář zaměřený na automatickou kresbu. Sebou pastelky blok a obyčejnou tužku. Využijte své přirozené schopnosti. Rozvrh semináře: Co je to automatické psaní a kresba na jakém principu pracuje. Diagnostika zdravotního stavu pomocí automatické kresby. Pomocí automatické kresby můžeme odhalit vztahy a charaktery lidí Seminář AUTOMATICKÁ KRESBA 1 Pro koho je určen? pro všechny co si přečetli mou představu o semináři a chtějí se ho i přesto zúčastnit :o) Kdy?..... sobota 23.10 a neděle 24.10.2010 Začátek?..... sobota v 9:00 hod Konec?..... neděle dle dohody asi v 17:00 ho

Kurz automatické kresby VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET

Kniha Automatická kresba (Hana Šmídová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku Automatická kresba na jednej strane obnaží vaše vnútro, ukáže, čo vás trápi, čoho sa bojíte, čo nezvládate, ale aj to, čo vám robí radosť, čo vo vás vyvoláva pozitívne dojmy. Slúži teda aj na diagnostické účely. Na druhej strane je to určitá forma terapie, ktorá vám môže pomôcť prekonať niektoré traumy

Původní cena: 190.00, Po slevě: Můžete nám dát svůj mail a my vám pošleme upozornění, až bude k dispozici: Kód: NV078: Název: Automatická kresba - Artrelax: Autor 2020 Cena: 460 Kč Minimální počet účastníků pro realizaci setkání jsou 4 přihlášení. S sebou: skicák ve formátu A3/20 listů a sada barevných voskovek, dobroty do společného kruhu jsou vítány :-) automatická kresba & esenciální oleje. Domů ; Můj příběh; Kdo jsem. AUTOMATICKÁ KRESBA. Přibližně před 5 lety jsem absolvovala kurz automatické kresby, jelikož mně tato práce dlouho přitahovala a svým způsobem fascinovala. Nicméně jsem si postupem času vypěstovala svůj osobní způsob práce a nyní používám automatickou kresbu k léčení energií, emocí, bolestí a zranění v aurickém. 30.6. - 1.7. 2018 - Automatická kresba I, II - Božkovice - relaxační zahrada MIRI Sobota: Cena: 1750,- Kč, Neděle: Cena: 1500,- Kč Adresa: Božkovice 6.

Ceník :: výklady kare

cena od: 234 K č. Knížka Vás provede automatickou kresbou krok za krokem tak, že můžete začít kreslit i sami doma. Automatická kresba - Cesta k sobě i druhým - Hana Šmídová . 235 K. Automatická kresba je kresba v hladině alfa. Stav alfa si navodíte pomocí meditace, která je součástí tohoto kurzu. Při automatické kresbě dochází ke komunikaci s vaším podvědomím a přichází k vám odpovědi na otázky a rozřešení situací 031 Automatická kresba s doporučujícím terapeutickým obrázkem 750,- 032 Automatická kresba bez terapeutického obrázku 250,- 041 Kvantová online terapie na dálku v rozsahu 90-120 minut 1xtydne (1x vygenerované individuální frekvence a programy) 250, Cena produktu Automatická kresba - Artrelax není známa. Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky Popis produktu Automatická kresba - Artrelax: Automatická kresba Evy Suttnerové je cesta sebepoznání a seberealizace formou volné hry ve které každý jedinec, bez ohledu na mentální schopnosti, dospívá k poznání vlastních. Automatická kresba. Na vytvoření stránky pilně pracuji :-) Prosím o strpení. děkuji. Novinky; Je přibalen návod k použití, který obsahuje informace o základních čakrách a jak s kartami pracovat. Cena:120kč.

automatická kresba význa

automatickÁ kresba - Automatická kresba je kreslená v hladině Alfa jejím prostřednictvím lze diagnostikovat a následně celostně harmonizovat každou bytost. AK je tvořena skrze kreslící bytost (spojovací kanál- prostředník) mezi Vesmírem a AK skrze napojení na Vyšší Já Automatická kresba. Automatická kresba je úžasný nástroj pro rozbor a uzdravení jakékoliv situace, protože vše ve vesmíru se dá zobrazit jako určitá forma energie. cena: 350 Kč. KLIKNĚTE PRO DALŠÍ INF 1982 Automatická kresba, akvarely, pokusy o formální a obsahové uvolňování. 1983 Cyklus \Divadlo\ - ovlivnění grafické techniky akvarelem 1986 Lept, akvatinta a kombinování technik 1992 Poitiers (Francie), studijní pobyt s mezinárodní účastí. Zájem o transpersonální psychologii a holotropní dýchání Cena: 1 300 Kč Prožitek meditace, skryté schopnosti, harmoniizace, sebepoznání, údiv i úleva - to vše často provází první víkend s automatickou kresbou. Ukážu vám, jak do automatické kresby proniknout, jak ji rozvíjet a využít pro sebe i pro ostatní Automatická kresba diagnostikuje energetický stav těla, karmické zátěže, oslabené části těla, finanční záležitosti. Kreslení čaker Cena automatické kresby osobně i na dálku: ZDE. Podívejte se jak vše funguje ZDE. Nebo na otázky klientů a odpovědi k daným tématům ZDE

Automatická kresba Lektorka: Dagmar Polívková Malování a kreslení je jejím projevem již od dětství. Používá terapii EVA&EVH VERTIKÁLNÍ ANALÝZU A LÉČENÍ ČLOVĚKA VE VŠECH JEHO ROVINÁCH (Effective Vertical Healingof Human and Effective Vertical Complex Healingof Human) s její pomocí je možné odstranit různé typy zábran, překážek či bloků a to ve všech rovinách. Automatická kresba. Automatická, nebo také intuitivní kresba, je metoda, která umožňuje vyjádření našeho vyššího já (někdy nazývaného intuicí) skrze kresbu. Kreslení probíhá v hladině alfa, tedy stavu, kdy je mozek v hluboké relaxaci. To ovšem neznamená, že by byl neaktivní Ceník služeb. Analýza prostoru. cena za místnost - 500,- Kč; kompletní analýza domu / bytu - od 2500,- Kč; Konzultace. 200,- Kč / hod Automatická kresba se v dnešní době používá na mnoho věcí. Předně slouží k rozvinutí nás samých a odhalení našich skrytých talentů či schopností, mnohdy nám může automatická kresba změnit život v tom, jak jej vnímáme, a pomoci vyřešit naše problémy způsobem, který je oproti fyzickému opravdu jednoduchý a bezbolestný

Automatická kresba - diagnostika osobnosti. Jednodenní - intenzivní prožitkový seminář Psychicky se vypořádat s překážkami, které nám staví do cesty sám život, není někdy vůbec snadné. Všechna nezpracovaná životní traumata, emoce nebo stres zanechávají své následky v podobě blokací v našich psychoenergetických. Automatická kresba Pomocí naladění na vaše Vyšší Já se můžete dozvědět více o vašem zdravotním stavu, partnerských vztazích, nerovnováze v energetickém systému ( čakrách), učíte se vnímat svoje pocity a také je vyjadřovat. Dochází k rozvoji intuice, posilování sebedůvěry i umění relaxace (Automatická kresba) Slovo mandala pochází ze sanskrtu a znamená kruh (kresba v kruhu). Kruh je tvar co nikde nezačíná a nekon Zvýhodněná cena - balíček: Osobní mandala 650 Kč (sleva 100 Kč) + tričko / potisk 360 Kč + 100 Kč poštovné. Služba Cena Doba trvání; Automatická kresba: 1500 Kč: Individuální: Základní kurz (individuální) 20 000 Kč / osoba: 4 - 5 měsíců: Základní kurz (skupinový Automatická kresba byla v roce 1989 uznána jako vědecká metoda. Přesto ji lidé pokládají za něco mezi nebem a zemí. A není se čemu divit. Automatickou kresbou se můžeme napojit na svět lidí, věcí, myšlenek, citů, duší, pro někoho může mít i význam, že se můžeme vcítit i do zvířecích miláčků

Podle názvu automatická lze předpokládat, že člověk vůbec nepřemýšlí nad tématem svého obrazu, maluje intuitivně a stejně tak vybírá barvy a tvary. Automatická kresba, podle dostupných informací těch, kteří se jí zabývají, dokáže projevit problém právě v kreslené formě na papír DIAGNOSTICKÁ / AUTOMATICKÁ KRESBA Prostřednictvím samovolného pohybu tužky po papíře, která není ovládána vůlí, můžeme získávat odpovědi na nejrůznější otázky - automatická kresba nám zprostředkuje např. informace o zdravotním stavu, zaznamená soulad či nesoulad.. AUTOMATICKÁ KRESBA - léčivé osobní obrazy - říká se jim také biorezonátory to znamená, že vyzařují vloženou energii do prostoru. Nebo přímo působí na člověka, komu je určený nebo přímo působí na nějakou problematickou oblast v jeho těle. Vědomě vkládám záměr, který se pak cíleně odráží v obrazu Hezký den, ráda Vám nabízím setkání v kurzech 21.-22.1. - Automatická kresba I, II - poslední 3 místa víkend 2500 Kč 28.1. - Splněná přání - novinka 29.1. - Vztahový seminář - novinka den 1500 Kč,..

Video: Ceník a nabízené služby Zdenka Blechov

Cena 1500 Kč a něco na společný stůl. Rezervace na tel.č. 776001660, nebo zde. Do 30.10.2017 záloha 1000 Kč meditace, uvolnění, sestup do hladiny alfa vedení tužky, spojení s automatickou kresbou uvolňovací kresba, čištění emocionálních bloků pocitová kresba kresba energetických léčivých a harmonizačních obrázk - automatická kresba - snížená cena automatické kresby při koupi doporučených bylin - automatická kresba včetně čištění tyčinkou a aplikace tělové svíce +koupě doporučených bylinek - zdravotní poradenství Jiřího Čerkla - viz aktuality. Ceník Vám zašlu na vyžádání do e-mailu Pastelky I. - automatická kresba Cena 750,- Kč doba trvání 4 hodiny . Relaxační a uvolňující seminář plný barev a nahodile vznikajících tvarů. Kresba pastelkami je nám všem tak známá. Zavede nás do doby, kdy jsme pastelky brali ve většině případů denně do rukou. Připomene kouzelný čas dětství - Co je to automatická kresba, k čemu slouží, přínos AK- Jak se navodit do hladiny Alfa- Stínová témata, vykreslení negací (odblokovací kresba) Cena: 1.800,-Kč V ceně jsou podrobná skripta (manuál - 67 stran A4), fantom (předkreslená postava),.

Cena od 400Kč dle rozsahu objednávky a náročnosti zpracování. Stačí si udělat čas pro sebe. Čeká vás léčivá meditace a setkání s vnitřní Bohyní, intuitivní tanec, automatická kresba, uvolnění s přírodními vůněmi Prameny života a s vůněmi Bohyní. Více podrobností zde Muzeum města Mnichovo Hradiště Vás zve na podzimní výstavu obrazů Libuše Vonáskové - Enkaustika a automatická kresba, v termínu od 7. 9. do 31. 10. 2019 v prostorách 2. patra státního zámku Mnichovo Hradiště Co je automatická kresba Automatická kresba je jednou z nejlepších metod, jak nahlédnout do svého nitra. Jejím základem je kreslení, při kterém se využívá pravá hemisféra. Pracujeme ve změněném stavu vědomí - v tzv. hladině alfa.To pro děti není vůbec žádná věda

Kniha Psychografie - automatická kresba - Marie Machková

Cena: 400 ,-Kč Automatická kresba a písmo - Kontaktní údaje . Kresbou zjistím jak na tom jste a jak situaci řešit, písmem odpovím na Vaše otázky.,Automatická kresba a písmo. Inzerce zdarma, bazary: Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři. RSS,. Reiki - léčení Energie Reiki je prastará jako sám svět, který známe z mnoha našich prožitých životů. Léčení spočívá přikládáním rukou na místa, která se diagnosticky ukáží jako problematická CELODENNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ 2020 (automatická kresba, keramika a olejomalba, duchovní a andělský den, channeling, kyvadlo, kresba pravou mozkovou hemisférou, kresba mandal). Jsou to převážně letní kurzy, kde můžeme v případě příznivého počasí vytvářet venku v přírodě (na naší zahradě a na pergole)

Seminář Zdenky Blechové – Automatická kresba | Yoga Krnov

Kurz Automatická - intuitivní kresba Viktorie Skácel

Automatická kresba je pomůckou pro život, není životem samotným, ale naše životy může obohatit v síle svých možností rozvíjet tvořivost a kreativitu v každém z nás. Pro automatické kreslení není třeba zkušeností, stačí touha poodhalit skrytá tajemství života, papír a pastelky. Cena kurzu je 340 Kč Kupte knihu Automatická kresba (Hana Šmídová) s 16 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 19 miliónů titulů Automatická kresba na dáku: Napište mi na jana.hlassrdce@seznam.cz a já vám zhotovím odblokuji napětí prostřednictví absorčního obrázku. Cena automatické kresby =200,-Kč. Okamžitě vám mohu odblokovat stres a bloky v těle Prevence je víc než medicína! Ať děláme, co děláme, cena je vždy 350,-Kč za 30 minut. 400,-Kč za 40 minut. 25€ * 600,-Kč za 55 mi

galerie a prodej originálních obrazů, cvičení Qi GongMarcela Raymová - AUTOMATICKÁ KRESBAMandaly - léčivé obrázky (Automatická kresba)

Ceník AUTOMATICKÁ KRESBA

Kurz automatické kresby diagnostické metodou JIH - ONLINE 30.11 - 6.12.202 Cena : 299,- K č / úhrada na Automatická kresba Automatickou kresbu využívám hodně často při diagnostice čaker, bloků, karmické zátěže či při určení rodové zátěže atd. Videa jógy / Balíčky. Jógové balíčky a meditace pro Vás. Pro začátečníky, pokročilé . Jóga všeho druhu Automatická kresba a jóga v Praze 4 16,30 Cena: 950,-... Zasvědcení do REIKI I. 21.07.2010 09:00. Zasvědcení do REIKI I. bude v termínu 21.7.2010 od 9,00 do cca 15,00 , je nutné se objednat minimálně 14 dní dopředu, kdy se dozvíte podrobnosti k přípravě. Více o REIKI zasvědcení naleznete zde Více o REIKI energii.

 • Deimos moon.
 • Kamínky kolem domu.
 • Ledové království pc hra.
 • Jak udělat vejce.
 • Paramenta.
 • Škodlivé látky z kouře unikající do ovzduší.
 • Derivace více proměnných.
 • Základní zákony genetiky.
 • Buxton bhp 7010.
 • Cviky na tyden.
 • Dětské chodítko tesco.
 • Cena střešní krytiny za m2.
 • Iris mittenaere.
 • Harry potter písničky.
 • Nesestouplé varle v 9 letech.
 • Pinta paliva.
 • Indiánské copánky postup.
 • Dětské pracovní boty.
 • Rychlostní rekordy na solném jezeře.
 • Sportisimo kola.
 • Maso pro psy nýřany.
 • Vilka delförklaringar kan det finnas till att förintelsen kunde ske?.
 • Největší distributoři léčiv v čr.
 • Kyusho brozicek.
 • Řopíky v praze.
 • 1 3 kn.
 • Počasí dominikánská republika punta cana.
 • Anglická básnička.
 • Žlutá bylina podobná pampelišce.
 • Krece v jicnu.
 • Tereza raquinová.
 • Prášky na spaní do letadla.
 • Lom světla příklady.
 • Rozvodovost v čr 2017.
 • Www national geografic.
 • Domácí pekárna výprodej.
 • Cigarety jak skodi.
 • Pletivo pokojovice.
 • Metody tetování obočí.
 • Program kin na prosinec 2018.
 • Navod na vyrobu latkovych pismen.